راهنمای گام به گام گردشگری پزشکی

buffaloclassaction  > Uncategorized >  راهنمای گام به گام گردشگری پزشکی
0 Comments

رفتن به خارج از کشور برای درمان جراحی می تواند برای هر کسی سخت باشد. به هر حال، مثل رفتن به بیمارستانی نیست که قبلاً آنجا بوده اید و همه پزشکان و پرستاران را می شناسید. برای موفقیت در پیگیری درمان پزشکی با کیفیت بالا و کم هزینه، یک فرآیند گام به گام وجود دارد که باید آن را دنبال کنید تا در تصمیم خود اطمینان حاصل کنید، مراقبت مناسب را دریافت کنید و در هزینه خود صرفه جویی کنید.

مرحله 1: خود را با گرایش گردشگری پزشکی آشنا کنید

دریابید که چرا همه در مورد آن هیجان زده اند و چرا حاضرند برای آن نیمی از جهان را سفر کنند. از تجربیات دیگران درس بگیرید. اخبار و مقالات در این زمینه را بخوانید.

مرحله 2: تحقیق در مورد روش پزشکی

تمام آنچه می توانید در مورد روش پزشکی مورد نظر بیابید – مشکلاتی که حل می کند، مراقبت های بعدی مورد نیاز، فیزیوتراپی مورد نیاز، و غیره. For more info regarding مرکز مام للعقم take a look at our web site.
آیا شما کاندیدای مناسب برای این روش هستید؟ و آیا باید برای آن به خارج از کشور بروید.

مرحله 3: دریابید که آیا گردشگری پزشکی همان چیزی است که شما می خواهید

گردشگری پزشکی همیشه انتخاب خوبی برای درمان های پزشکی غیر اورژانسی نیست. گاهی اوقات هزینه های حمل و نقل ممکن است از پس انداز احتمالی که با رفتن به خارج از کشور حاصل می شود، بیشتر باشد. در برخی موارد، زمان مورد نیاز برای جراحی در خارج از کشور ممکن است برای شما بسیار زیاد باشد. یا ممکن است جراحی مورد نیاز شما در خارج از کشور با ارائه دهنده خدمات بهداشتی معتبر در دسترس نباشد.

مرحله 4: در مورد مقاصد گردشگری پزشکی بیاموزید

برخی از کشورها برای جراحی قلب با کیفیت بالا شهرت دارند، در حالی که برخی دیگر به دلیل ارتوپدی در سطح جهانی و برخی دیگر به دلیل عمل های زیبایی. بنابراین انتخاب خود را عاقلانه انجام دهید. گاهی اوقات فاصله نیز می تواند نقش مهمی در تصمیم گیری شما داشته باشد، مانند کارهای کوچک دندانپزشکی. شما همچنین باید خود را برای تفاوت های فرهنگی آماده کنید.

مرحله 5: در مورد امکانات بین المللی و جراحان بیاموزید

هنگام تحقیق در مورد هر یک از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، سعی کنید پاسخ هایی برای موارد زیر بیابید:
آیا بیمارستان یا کلینیک از آخرین تجهیزات و فناوری استفاده می کند؟ آیا آنها در روش پزشکی مورد نظر شما تخصص دارند؟ چه اعتبارنامه ها و جوایزی دارند؟ آیا جراحان صلاحیت کافی دارند؟ تحصیلات و تعلیمات خود را از کجا گذرانده اند؟
پاسخ به این سؤالات به شما ایده عادلانه ای از استاندارد کیفیت ارائه دهنده می دهد.

مرحله 6: تمام سوابق پزشکی خود را مرتب کنید

شما در زمان پیش از مشاوره با جراح خارج از کشور و همچنین زمانی که برای جراحی به خارج از کشور می روید به آنها نیاز خواهید داشت. بسته به شرایطی که تحت درمان قرار می‌دهید، سوابق پزشکی که ممکن است نیاز داشته باشید عبارتند از: عکس‌برداری با اشعه ایکس، گزارش‌های اشعه ایکس، MRI، سوابق سلامتی، عکس‌ها، پرونده ایمن‌سازی، نسخه‌ها و غیره.

مرحله 7: درخواست و مقایسه قیمت ها

هزینه های مراقبت های بهداشتی از کشوری به کشور دیگر و ارائه دهنده ای به ارائه دهنده دیگر متفاوت است. بنابراین قیمت ها را درخواست کنید و آنها را مقایسه کنید. انتخاب شما از یک ارائه دهنده و کشور خاص باید نه تنها بر اساس هزینه کم بلکه بر اساس کیفیت و همچنین فاصله باشد.

مرحله 8: برای پوشش با بیمه خود چک کنید

با مزایای بی شماری که گردشگری پزشکی ارائه می دهد، امروزه برخی از شرکت های بیمه برنامه های گردشگری پزشکی دارند. بنابراین، اگر تحت یک طرح درمان پزشکی خارج از کشور هستید، بیمه گر شما ممکن است هزینه های گردشگری پزشکی شما را به طور کامل یا جزئی پوشش دهد. بنابراین برای جزئیات پوشش با شرکت بیمه سلامت خود مشورت کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *